Červen 2020 ve Volyňce

Written by admin

2 července, 2020

     Náš poslední společný měsíc ve škole v tomto roce jsme věnovali tématu cestování a plánům do budoucna.

Protože jsme se do školy vraceli po delší přestávce a navíc v nekompletním složení, užívali jsme si

především přítomnosti jeden druhého a trochu volnější režim. Když počasí dovolilo, trávili jsme hodně času venku. Vydali jsme se na výšlap kolem Volyně a prozkoumali všechna hřiště. Nejvíc se nám líbilo na tom oranžovém. K tomu jsme přidali opékání buřtů a hon za pokladem. Ve škole jsme dopilovali psaní, matiku i češtinu a v rámci oblíbeného tvoření si vyrobili kromě jiného i cestovatelské deníky. Ty jsme měli možnost hned záhy využít, když jsme se vypravili na výlet na zříceninu hradu Helfenburk. Absolvovali jsme improvizované školní focení a školní rok zakončili divadelním představením. V poslední červnový den jsme si předali vysvědčení a společně s rodiči a přáteli si otevřeli naše časové schránky, které na nás po celý školní rok čekaly v úschově.

Byl to ale zajímavý školní rok! Už jsme všichni zvědaví, co nám přinese ten další.

Další příspěvky…

leden 2021 ve škole ve Volyni

leden 2021 ve škole ve Volyni

S lednem ve Volyňce taky začal nový kalendářní rok – 2021, a také nové téma měsíce. Tentokrát nás provázelo téma „svět...