Den otevřených dveří a wokshop

Written by admin

22 února, 2019

     Přijďte se podívat do školy, kam se děti těší a odkud se jim nechce. Ve středu 6. března od 13 do 16:30. Přijďte si prožít den v úplně jiné atmosféře. Rádi si s vámi popovídáme o tom, jak to u nás chodí, jakým způsobem děti vedeme. Vezměte s sebou děti a přijďte si udělat hezké odpoledne. Těšíme se na vás.

A 20. března zveme všechny dospělé, ať rodiče nebo zájemce o vzdělávání na workshop Zažijte Volyňku na jeden den. Přijďte si na vlastní kůži zažít, jak se děti u nás učí. Prosíme o přihlášení na Email – zsvolynka@gmail.com

Další příspěvky…

Září a říjen 2021 v ZŠ Volyňka

Září a říjen 2021 v ZŠ Volyňka

Už jsou to dva měsíce, co jsme se po prázdninách vrátili do školy. První školní den jsme se všichni radostně přivítali...