Kroužky

[vc_row][vc_column][vc_wp_text]Volyňka také nabízí mimoškolních kroužků pro předškoláky a žáky prvního stupně ZŠ, tedy pro děti ve věku od 5 do 11 let.

 

[/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=“64px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/4″][vc_column_text]

FRANCOUZSKÝ JAZYK

 

Kroužek je určen pro děti 1. stupně ZŠ (1.-5.ročník), probíhá každý pátek.

Štěpánka prostřednictvím her a pohádek přiblíží dětem krásy francouzského jazyka.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/4″][vc_column_text]

POKUSY A VYNÁLEZY


Kroužek pro kluky i holky, které baví objevovat jak funguje svět kolem nás. Budeme provádět jednoduché fyzikální a chemické experimenty, vyrábět různé nástroje a přístroje fungující na základech mechaniky,kinetiky, dynamiky, termo-dynamiky, optiky nebo elektriky. Sestrojíme mikroskop, Archimédův šroub, kyvadlo, sluneční nebo vodní hodiny, letadélko a možná i malého robota nebo raketu.

Kroužek je pro žáky 1. stupně ZŠ a bude probíhat každé úterý

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/4″][vc_column_text]

ČTENÁŘSKÝ KROUŽEK

Každý pátek po obědě se posadíme, přečteme si příběh, bude,e se učit ho vyprávět, nakreslit a třeba i dramaticky ztvárnit. Budeme psát do časopisu a radovat se ze čtení a psaní.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/4″][vc_column_text]

OBJEVOVÁNÍ PŘÍRODY 

S Lenkou budou děti objevovat přírodu, zahradničit, dělat pokusy a tvořit z přírodnin. Vytvoří si deník, herbář nebo zasadí strom.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]