Příprava na adventní čas – listopad 2017

Written by admin

3 srpna, 2018

     V listopadu jsme se zúčastnili průvodu za svatým Martinem. Byli jsme společně se Žirafkou v kině na filmu Den na zázračné planetě, moc se nám všem líbil. Na muzejní zahradě, jsme zasázeli česneky. Také nám ve školce propukly neštovice, chodilo nás velmi málo, ale i přes to jsme se připravovali na adventní čas. Vánočně jsme vyzdobili školku a adventní věnec. V té době proběhlo i vánoční focení. Naučili jsme se říkanku na zavazování tkaniček Tying shoe. Procvičovali slovíčka zvířat a na farmě. Písničku If you are happy and you know it, My little finger. Říkanku při oblékaní a seřazení se před odchodem ven. Who is ready, who is ready, please line up. Please line up. A začali se připravovat zpíváním koled na živý betlém.

Další příspěvky…

leden 2021 ve škole ve Volyni

leden 2021 ve škole ve Volyni

S lednem ve Volyňce taky začal nový kalendářní rok – 2021, a také nové téma měsíce. Tentokrát nás provázelo téma „svět...