Vánoční vystoupení – prosinec 2017

Written by admin

3 srpna, 2018

     V prosinci jsme se zúčastnili volyňského vánočního tvoření v Pošumavské tržnici. Měli jsme připravené zdobení vánočních svícínků, naučnou hru, která představuje zvyky a obyčeje v adventním čase a mluvící tužku s pexesem v angličtině. Školáci i předškoláci sehráli hru v angličtině The Nativity Play. Těsně před Vánocemi jsme vystupovali ve Volyni na náměstí s koledami a zahráli si živý betlém. Ve školce jsme zdobili stromek, zpívali koledy, mluvili jsme o zvycích a tradicích. Poslední den jsme našli pod stromečkem dárky a s velkou radostí je rozbalovali. Ježíšek nám nadělil pomůcky na novoroční témata. Prosinec byl ve vánočním duchu zpívání českých koled ale i tradiční anglické písničky We wish you a merry Christmas. Přišel Mikuláš a všem nadělil. Naučili jsme se říkanku Christmas cracker a sami si craker vyrobili. Christmas cracker, christmas cracker in your hand, in your hand, hurry up and pull one. It goes Bang!

Další příspěvky…

leden 2021 ve škole ve Volyni

leden 2021 ve škole ve Volyni

S lednem ve Volyňce taky začal nový kalendářní rok – 2021, a také nové téma měsíce. Tentokrát nás provázelo téma „svět...