říjen 2020 v dětské skupině a v dětském klubu

Written by Lenka Haisova

29 října, 2020


 
V říjnu jsme v dětském klubu poznávali svět uvnitř nás. To, jak naše tělo vypadá, čím je řízeno, jak funguje a co v něm probíhá. Věnovali jsme se i lidským smyslům, díky kterým můžeme poznávat krásy podzimu. Do školky za námi přišel skřítek Podzimníček a vyprávěl nám o tom, jak se příroda kolem nás mění, jaké plodiny dozrávají v zahrádkách a na polích. Venku jsme sbírali přírodniny, které jsme dále využili k našemu tvoření. Nechybělo ani pečení a zdobení hnětynek a týden Halloweenského dovádění.
 


 
 
 ]]>

Další příspěvky…

leden 2021 v dětském klubu

leden 2021 v dětském klubu

Leden jsme v dětském klubu zahájili povídáním o vánočních dárcích a zvycích, Novém roce a novoročních předsevzetích u...

Únor 2019 v Dětské skupině

Únor 2019 v Dětské skupině

     Jak se učí školáci ve Volyňce? Společně i samostatně. Jak potřebuji. Každý má totiž svůj týdenní plán. A jak a na...