říjen v dětském klubu

Written by admin

17 prosince, 2020

     V říjnu jsme v dětském klubu poznávali svět uvnitř nás. To, jak naše tělo vypadá, čím je řízeno, jak funguje a co v něm probíhá. Věnovali jsme se i lidským smyslům, díky kterým můžeme poznávat krásy podzimu. Do školky za námi přišel skřítek Podzimníček a vyprávěl nám o tom, jak se příroda kolem nás mění, jaké plodiny dozrávají v zahrádkách a na polích. Venku jsme sbírali přírodniny, které jsme dále využili k našemu tvoření. Nechybělo ani pečení a zdobení hnětynek a týden Halloweenského dovádění.

Další příspěvky…

leden 2021 v dětském klubu

leden 2021 v dětském klubu

Leden jsme v dětském klubu zahájili povídáním o vánočních dárcích a zvycích, Novém roce a novoročních předsevzetích u...

listopad 2020 v dětském klubu

listopad 2020 v dětském klubu

     Celý měsíc listopad se v dětském klubu nesl v tématu „svět pod lupou“. My jsme si jako téma zvolili živly. První...