Svět a Afrika – únor 2018

Written by Lenka Haisova

3 srpna, 2018

     V únoru jsme načali téma svět – planeta Země, vyzkoušeli jsme naši zemi vymodelovat, zazpívali jsme si anglickou písničku o kontinentech. Podnikli jsme výlet do Plzně na Techmanii. Řekli jsme si něco o Masopustu, ochutnali jsme koblihy a měli den v maskách. Na Valentýna jsme vyrobili rodičům srdíčka z lásky. Začali jsme mluvit o Africe a se školáky jsme vyrobili plastický model Afriky. Jedli jsme africké placky se zeleninou a kukuřicí. Naučili se odpočítávat v angličtině od deseti a na Valentýna zazpívali Skidamarink I love you. Oslavili masopust v maskách a koblížkách, nechali hrát flašinet a užili si společně čas při hrách a tanci.

Další příspěvky…

leden 2021 ve škole ve Volyni

leden 2021 ve škole ve Volyni

S lednem ve Volyňce taky začal nový kalendářní rok – 2021, a také nové téma měsíce. Tentokrát nás provázelo téma „svět...

Leden 2020 ve Volyňce

Leden 2020 ve Volyňce

     Nový rok patřil ve škole novým začátkům. V prvním týdnu jsme se všichni, společně s naší dětskou skupinou a...

Únor 2020 ve Volyňce

Únor 2020 ve Volyňce

     Než s únorem začalo ve škole nové pololetí, mohli jsme si na začátku měsíce užít celý týden jarních prázdnin....