Vesmír – leden 2018

Written by admin

3 srpna, 2018

     V lednu jsme začali s tématem vesmír, naučili jsme se spoustu nových věcí o planetách a vesmíru. Vyráběli jsme čelenky s planetami a každý z nás byl jedna planeta, tančili jsme a k tomu jsme zpívali anglickou písničku o planetách. Některé svačinky byly tématické a tak jsme například ze sýrových a šunkových hvězdiček skládali souhvězdí. Také jsme navštívili knihovnu. A koncem ledna jsme společně se školáky absolvovali lyžařský výcvik na Javorníku. Na konci měsíce jsme dostali pololetní vysvědčení. Více jsme začali povídat v angličtině, hlavně při svačinách. Učíme se pojmenovávat jídlo a více pomáháme při svačinách. V tématu Vesmír jsme procvičovali písničku Zoom, zoom zoom… we’re going to the Moon a We are the planets. Písničku Shape song Swingalong, Twinkle, twinkle little star. A vytvořili vesmírné těsto plné hvězdiček.

Další příspěvky…

leden 2021 ve škole ve Volyni

leden 2021 ve škole ve Volyni

S lednem ve Volyňce taky začal nový kalendářní rok – 2021, a také nové téma měsíce. Tentokrát nás provázelo téma „svět...