ČTENÁŘSKÝ KROUŽEK

Každý pátek po obědě se posadíme, přečteme si příběh, budeme se učit ho vyprávět, nakreslit a třeba i dramaticky ztvárnit. Budeme psát do časopisu a radovat se ze čtení a psaní.

POKUSY A VYNÁLEZY

Kroužek pro kluky i holky, které baví objevovat jak funguje svět kolem nás. Budeme provádět jednoduché fyzikální a chemické experimenty, vyrábět různé nástroje a přístroje. Kroužek je pro žáky 1. stupně ZŠ a bude probíhat každé úterý. Kroužek vede Pavel. 

FRANCOUZSKÝ JAZYK

Kroužek je určen pro děti 1. stupně ZŠ (1.-5.ročník), probíhá každý pátek. Štěpánka prostřednictvím her a pohádek přiblíží dětem krásy francouzského jazyka.

OBJEVOVÁNÍ PŘÍRODY

S Lenkou budou děti objevovat přírodu, zahradničit, dělat pokusy a tvořit z přírodnin. Vytvoří si deník, herbář nebo zasadí strom.

KERAMIKA

V kroužku keramiky se děti seznámí s různými technikami modelování s keramickou hlínou a používání keramických glazur. Vhodné pro děti od 4 let. Kroužek vede Nikol.

KLUB CESTOVATELŮ

V klubu cestovatelů budeme poznávat krásy České republiky i zajímavá místa v zahraničí. Budeme si povídat o zásadách bezpečného cestování a naučíme se tvořivě si zaznamenávat ty nejlepší cestovatelské zážitky do našeho deníku.

Vhodné pro žáky 1. stupně.

ZPÍVÁNKY PRO NEJMENŠÍ

Rytmické říkanky, zpívání a pohybová cvičení pro děti od 18 měsíců