Základní škola Volyňka, z.s.

Koncepce školy
KontaktPřijímání nových žáků
Filozofie školy

Každý člověk je od narození výjimečný. Ne každý výjimečným zůstane i v dospělosti. Vzpomeňte si, co všechno jste uměli, co jste dělali s vášní a zaujetím, když jste byli malí. Už to máte? A teď se zamyslete, co z toho ještě pořád děláte. Kam se všchny ty dovednosti a vášně ztratily? Co z nich zůstalo? Vidíme, co dokáží děti nás všech samy doma. Ještě ani nebyly ve škole a už umějí něco namalovat, namíchat si barvy, přečíst, napsat, spočítat, opravit rozbitou hračku, ušít si šaty pro panenku ze starého třička, vyřezat vycházkovou hůl, jezdit na kole, na lyžích, bruslích, plavat, atd. Pořád se učí, protože CHTĚJÍ, protože jim to dává SMYSL a přináší RADOST. My dospělí většinou děláme, co nechceme, stresujeme se, velmi často nám naše práce smysl nedává, o radosti z našeho počínání ani nemluvě. Chcete, aby takhle dopadly i vaše děti? My ne, a proto jsme založili Volyňku.

Volyňka

Škola, do které se děti těší

Pokud jsou Vaše děti již řádně zapsané na nějaké jiné škole, není pozdě na to, abyste vaši stávající školu změnili na jinou. Pokud chcete, mohou k nám Vaše děti přestoupit. Jedná se o velmi jednoduchou proceduru. Stačí vyplnit žádost o přestup a předat ji našemu řediteli. Vše ostatní zařídíme dle školského zákona za Vás.

• Bilingvní prostředí
  • Rodinná škola
  • Mezinárodní projekty
  • Individuální přístup
  • Zájmové kroužky
  • Moderní výukové metody

Základní škola Volyňka, z. s.
IČO 05200423
IZO 181087120